#yorulmakolmaz

EnerjiSA işbirliğiyle “Sabancı Cumhuriyet Seferberliği” kapsamında gerçekleştirdiğimiz uygulamanın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı özelinde hazırlanmış ve ülke çapında geniş yankı bulmuş videoyu izleyebilirsiniz.

BBC4Tech

Orman yangınları erken tespiti ve takibi amacıyla geliştirdiğimiz teknolojimiz, Türkiye’nin sınırlarını aşarak küresel ölçekte ses getirdiğinin kanıtı olarak, BBC4Tech kanalında Kozalak Yangın™ özelinde hazırlanmış programın videosunu izleyebilirsiniz.

James Dyson Awards Röportajı

James Dyson Awards ödülü alan Kozalak Yangın™ Erken Tespit Sistemi, ARGE süreçleri ve gelecek çalışmaları hakkında NTV de yayınlanan röportajın videosunu izleyebilirsiniz.

EnerjiSA Muğla Uygulaması

EnerjiSA işbirliğiyle “Sabancı Cumhuriyet Seferberliği” kapsamında Muğla’da yangın riski yüksek alanlarda Kozalak Yangın™ Tespit sistemlerimizi kurduk. Bu uygulama, saygın Communitas Awards tarafından “Sürdürülebilirlik” Ödülü kazanmıştır. Uygulamanın süreci ve yaygın etkisini vurgulayan videoyu izleyebilirsiniz.

Dijital Açı Bloomberg HT

Kozalak Yangın olarak Dijital Açı programına konuk olduk. Geliştirdiğimiz teknolojimizle alakalı konuştuk. Tarım ve endüstri alanında çalıştığımız teknolojilerimizden de bahsettik.

NTV Röportajı

NTV tarafından Kozalak Yangın™ Erken Tespit ve Uyarı Sistemi için İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi kapsamında gerçekleştirdiğimiz ARGE çalışmaları ve uygulama alanları hakkında detaylıca bahsettiğimiz röportaj videomuzu izleyebilirsiniz.

Erken Yangın Tespit Ve Uyarı Sistemi

© 2023 Kozalak Yangın

Ana Sayfa

İletişim

+90 537 686 5341
batuhan@kozalakyangin.com.tr

Kazlıçeşme Mah. 245. Sok.
No: 5 Zeytinburnu/Istanbul